POLSKA Sp. z o.o.

A A A

Kontakt

 

  Kontakt


FAGIOLI POLSKA Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 401/1
43-100 Tychy

+48 32 325 30 04
info.polska@fagioli.com

Show on Map

Business Development Manager

Damian Wąsik

d.wasik@fagioli.com
+48 882 123 478


Marketing and Sales Support

Anna Adamczak

a.adamczak@fagioli.com
+48 32 325 35 77

Finance & Administration

Joanna Świniarska

j.swiniarska@fagioli.com
+48 32 325 35 27

Engineering Dept.

Mateusz Kopacz

m.kopacz@fagioli.com
+48 664 109 009
+48 32 325 35 50

Tomasz Wieszczek

t.wieszczek@fagioli.com
+48 724 552 210
+48 32 325 35 54

Tomasz Milewski

t.milewski@fagioli.com
+48 32 325 35 28

Łukasz Berezowski

l.berezowski@fagioli.com
+48 882 002 244

Bogusław Działo

b.dzialo@fagioli.com

Krzysztof Szewczyk

k.szewczyk@fagioli.com









.
strona domyślna |  Zakładka |   |    
FAGIOLI POLSKA Sp. z o.o. - NIP: 1070009113 - Siedziba rejestrowa: ul. Królewska 16, 00-103 Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone.